korekta tekstu

Współpraca

Oprócz tworzenia tego spokojnego miejsca zajmuję się również korektą tekstów, czyli poprawianiem błędów.

Jako blogerka i pasjonatka języka pisanego wiem, że błąd ortograficzny czy literówka potrafią zepsuć całą przyjemność czytania. Brak poprawności językowej i rażące błędy na stronie internetowej sprawiają, że więcej na nią nie wracam. I uwierz, że nie tylko ja.

Mój blog jest moją wizytówką. Dbam o komfort czytelników, publikując treść dopracowaną zarówno pod kątem merytorycznym, jak i językowym.

Powstaje coraz więcej treści, a wymagania czytelników rosną

Brakujący przecinek, myślnik zamiast nawiasu – takie niuanse mogą całkowicie zmienić sens wypowiedzi. Nie mówiąc o tym, że zniechęcają do czytania. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku w sieci, po prostu nie możesz pominąć tak ważnego kroku, jakim jest ostateczna korekta.

A ja z przyjemnością wykonam ją dla Ciebie.

Powierzając mi swój tekst pod opiekę korekcyjną, możesz mieć pewność, że będzie on solidnie sprawdzony pod względem poprawności językowej (błędy gramatyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, literowe).

Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem, prowadzisz firmową stronę internetową, chcesz wydać e-booka, a nawet napisać CV… mogę Ci pomóc doszlifować tekst, zanim pokażesz go szerszej publiczności.

Dbałość o poprawność językową to dobra inwestycja. Co zyskujesz?

Czas. Koncentrujesz się na tworzeniu niesamowitych treści. W eliminacji powstałych przy okazji błędów pomoże Ci korektor. Nie musisz w tym celu sam wielokrotnie sprawdzać tekstu, ani wertować słowników.

Wizerunek profesjonalisty. Czytelnik ma poczucie, że dołożyłeś starań, aby zaprezentować mu treść dopracowaną pod każdym względem, czyli zadbałeś o komfort odbioru. Dzięki temu zyskujesz również wiarygodność.

Utrzymanie zainteresowania. Jeśli tekst jest naszpikowany błędami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że czytelnik na Twoją stronę już nie powróci. Warto więc zadbać o atrakcyjność treści, również pod kątem formy.

Chcesz się dowiedzieć, jak to działa? Nie masz pewności, czy taka usługa jest Ci potrzebna

Odwiedź moją stronę Kropka i Spółka i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi korekty tekstów. Możesz też po prostu napisać do mnie :).

Inne formy współpracy

Chętnie podejmę się współpracy również w innych obszarach. Mogą to być:

  • artykuły sponsorowane związane z tematyką bloga,
  • recenzje książek z zakresu: psychologia, rozwój osobisty, życie w zgodzie z naturą  (oraz wszelkiego rodzaju pozytywne lektury o lepszym życiu),
  • wpisy gościnne,
  • udział w projektach promujących zdrowy styl życia.