Witaj w moim Projekcie Spokój

To miejsce, które powstało z potrzeby przeciwstawienia się tempu życia, jakie narzucają nam inni lub jakie sami sobie często narzucamy. Tempu, którego skutkami są stres, choroby, oddalenie od bliskich i zapominanie o tym, jak to jest, kiedy się żyje naprawdę.

W pewnym momencie postanowiłam pożegnać tryb multitaskingu, zwolnić i poszukać spokoju. Z wewnętrznej potrzeby powstał pomysł na blog. Właśnie tutaj chcę dzielić się z Tobą swoimi odkryciami, inspiracjami i sposobami na odnalezienie równowagi w zabieganej, czasem trudnej rzeczywistości. Dzielę się wiedzą, która pomogła mi wyjść z dołka i nadal pomaga w momentach spadku mocy.

Przekonasz się, że takie sposoby na spokój mogą kryć się nawet w drobiazgach, takich jak lekka książka na lato, niespiesznie wypita kawa czy playlista z ulubioną muzyką. Na blogu piszę również o wielu rzeczach, których się nauczyłam i które uznaję za wartościowe, np. uważności, poznawaniu własnej natury czy zamiany muszę na chcę.

Lubię przekazywać pozytywną wiedzę. Lubię uczyć się nowych rzeczy, cenię dobre relacje, staram się dbać o naszą planetę. Moją pasją jest rysowanie i ręczne tworzenie oryginalnych ozdób. Koty uważam za fascynujące, zabawne i przemiłe stworzenia. Szukam radości w prostych przyjemnościach, spacerach nad morzem i odkrywaniu pięknych, polskich okolic. Uwielbiam pracę ze słowem, dzięki czemu oprócz pisania zajmuję się również korektą tekstu.

Na blogu przedstawiam własny punkt widzenia. Jednocześnie bardzo doceniam feedback. Jeśli masz pytania lub chcesz się podzielić własnymi przemyśleniami, serdecznie zapraszam do komentowania. Możesz również napisać do mnie na marta@projektspokoj.pl.

Życzę Ci miłych chwil spędzonych na moim blogu :).

Marta Pijanowska-Kwas