Witaj w moim Projekcie Spokój

…miejscu, które powstało z potrzeby serca. Właśnie tutaj chciałabym podzielić się z Tobą swoimi odkryciami, inspiracjami i sposobami na odnalezienie spokoju w zabieganej, czasem trudnej rzeczywistości.

Zaznaczę, że nie jestem ekspertką w tej dziedzinie :) Cały czas się uczę, poznaję, próbuję. Korzystam ze zdobytej wiedzy i czerpię satysfakcję z każdej, nawet najdrobniejszej zmiany na lepsze. Chciałabym, aby ten blog również dla Ciebie stał się inspiracją i chwilą odpoczynku.

Lubię przekazywać pozytywną wiedzę. Lubię rozmawiać, uczyć się nowych, wartościowych rzeczy, czytać i słuchać chilloutowej muzyki. Uwielbiam rysować, ręcznie tworzyć piękne ozdoby i cierpliwie dziergać małe kwadraciki w hafcie krzyżykowym. Szukam radości w prostych przyjemnościach, spacerach nad morzem i odkrywaniu pięknych, polskich okolic.

Na blogu przedstawiam własny punkt widzenia. Jednocześnie bardzo doceniam feedback. Jeśli masz pytania lub chcesz się podzielić własnymi przemyśleniami, serdecznie zapraszam do komentowania. Możesz również napisać do mnie na marta@projektspokoj.pl.

Życzę Ci miłych chwil, spędzonych na moim blogu.

Marta Pijanowska-Kwas